KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8066080
nr 806 6080
Léon Bonhomme
(1870-1924)
Akvarell, Léon Bonhomme (1870-1924), Poserande modell, signerad. motivets mått: 29x20
Utrop:
4.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 4 februari 2013
kl 20:58:29
4/2 17:01:16
4/2 17:07:09